Tor kartingowy Półwysep

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wyścigi przy dużych prędkościach i rywalizacja “koło w koło” z przeciwnikami - karting to doskonały sposób, by wyszaleć się za kółkiem w całkowicie kontrolowanych, możliwie bezpiecznych warunkach. Przy czym nie trzeba być demonem szybkości, by dobrze się bawić na torze.

W parku maszyn “Półwyspu” dominują mocne, dynamiczne pojazdy o pojemności silnika od 270 do 390 cm³. To będzie najlepszy wybór do bicia rekordów okrążeń lub wyścigów z innymi kierowcami - tor posiada precyzyjny system pomiaru czasów. Są także bolidy dostosowane dla dzieci w wieku szkolnym oraz gokarty dwuosobowe. Zaprojektowane tak, by również maluchy i osoby niepełnosprawne mogły zaznać przyjemności z jazdy i kierowania.

Tor kartingowy we Władysławowie ma ok. 350 metrów długości, jednocześnie może jeździć po nim 10 maszyn. Szeroki (8-9 m) pas dwuwarstwowego asfaltu, pułapki żwirowe, polietylenowe bandy, obowiązkowe kaski i inne zabezpieczenia pozwalają, by wcisnąć gaz do dechy i zachować spokojną głowę na karku. “Półwysep” rzecz jasna organizuje rozmaite imprezy dla grup zorganizowanych - za stronę gastronomiczną takich przedsięwzięć odpowiada wtedy tutejsza pizzeria “Szpinak” dysponująca porządnym, opalanym drewnem piecem.

Jeżeli ryk silnika i swąd spalin nie przypadną komuś do gustu, przy torze kartingowym działa również wypożyczalnia sprzętu sportowego - przede wszystkim rowerów.

Mini przewodnik

Świetna atrakcja dla wszystkich, którzy czują w sobie demony prędkości. Wyścigowe żądze można zaspokoić na 350-metrowej, szerokiej i bezpiecznej trasie. Jednocześnie kolejne kółka może wykręcać 10 maszyn - od nastawionych na czyste osiągi, po maszyny dla dzieci oraz gokarty dwuosobowe. Dodatkami do motosportowej oferty toru są pizzeria i wypożyczalnia rowerów.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja