Dlaczego warto wynająć apartament w Juracie?

Pierwszy miesiąc wakacji powoli dobiega końca. Nie oznacza to jednak, że nie ma już czasu na organizację niesamowitego wyjazdu nad Polskie morze. Jednym ze szczególnych miejsc, pozwalającym poczuć się prawie jak w klimacie Śródziemnomorskim jest Jurata. Będąca luksusową częścią Jastarni, Jurata już w latach 30 ubiegłego wieku uważana była za jedno z elitarnych miejsc na polskim wybrzeżu. Zjeżdżały się do niej największe osobistości ze świata polityki, sztuki oraz biznesu. Dziś wynająć apartament w Juracie może każdy, a my przedstawiamy powody, dla których warto.

Jurata to doskonałe miejsce na wakacje

Jurata jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych miejsc na półwyspie Helskim, gdzie odpoczywa się inaczej, niż gdziekolwiek indziej. Prawie sto lat temu, kiedy została założona Jurata, miejscowy klimat wiązał się z wystawnością i dostojnością. I dziś, pomimo upływu wielu lat, będąc w Juracie, wciąż można poczuć wysoką klasę i prestiż tego miejsca.

Jedną z największych zalet głównej atrakcji Juraty- plaży, jest jej nietuzinkowe położenie i sceneria. Niezbyt szeroka, około 100-metrowa plaża otoczona jest bujnie rosnącą roślinnością, co sprawia, że miejsce jest bardzo kameralne, a w okresach najlepszej pogody przypomina śródziemnomorskie kurorty.

Bardzo istotne znaczenie dla urlopowiczów ma także jakość piasku, która w tym przypadku jest bardzo wysoka. Jest on drobny, jasny, oraz czysty. Ciekawostką jest to, że przy dużym słońcu wydaje się jakby był biały.

Jurata to perfekcyjne miejsce dla rodzin z dziećmi

Jurata od zawsze była spokojnym miejscem z racji klasy osób, które spędzały w niej czas jeszcze kilkadziesiąt lat temu. To nie zmieniło się do dziś. Na plażach urzędują profesjonalni ratownicy, głębokość wody zmniejsza się bardzo stopniowo, a samo miasteczko należy do najbezpieczniejszych nad morzem.

W pobliżu plaży znajduje się wiele placów dla dzieci oraz restauracji. Zarówno najmłodsi, jak i nieco starci mogą również skorzystać z bardzo poważanego parku linowego, oraz fokarni na Helu, która znajduje się jedynie 15 kilometrów od centrum Juraty.

Jurata już nie taka droga - każdy znajdzie apartament na swoją kieszeń

Pomimo tego, że wciąż możemy wyczuć pewną aurę luksus, która otacza to miejsce, Jurata nie jest już tak drogim miejscem, jak dawniej. Dziś, na apartamenty Jurata na wynajem może sobie pozwolić znacznie więcej osób. Wynajem apartamentów na wakacje to najlepsza forma organizacji noclegu. Możemy dzięki temu poczuć swobodę i wolność, która nie byłaby tak doświadczalna w przypadku nocowania w hotelu.

Apartamenty w Juracie to także oferta na każdą rękę. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wynajem najdroższych miejsc w samym centrum, czy nieco niższej jakości apartamenty na wciąż porażająco pięknych obrzeżach, każdy znajdzie satysfakcjonującą ofertę dla siebie.

Apartamenty Jurata na wynajem to połączenie miejsc noclegowych najwyższej jakości, okazja do spędzenia czasu na przepięknej plaży, spędzenie wakacji w nieziemskiej atmosferze, oraz dziesiątki wspomnień na lata z tego urokliwego miejsca.

Noclegi i apartamenty do wynajęcia w Juracie znajdziesz na stronie www.BlueApart.pl/apartamenty/jurata

Dodano: 2019-08-08 09:53:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz