Jurata i biznesowo-naukowe konferencje: co trzeba wiedzieć?

Wprawdzie to turystyka urlopowo-wakacyjna stanowi niekwestionowaną podstawę funkcjonowania obiektów noclegowych nad morzem, to w takich kurortach jak pomorska Jurata coraz większą rolę zaczyna odgrywać biznesowo-naukowy rynek konferencji. Odpowiednio wyposażone ośrodki wypoczynkowe są bowiem w stanie zagwarantować zarówno komfortowy relaks, jak i przestrzeń roboczą dla ważnych spotkań, szkoleń czy prezentacji.

Tym, bez czego porządne i merytoryczne konferencje po prostu nie są w stanie się obejść, są specjalnie do tego przeznaczone sale. W dużym skrócie i uogólnieniu: w Juracie można natknąć się na dwa podstawowe typy takich pomieszczeń: biznesowe na maksymalnie parędziesiąt osób i typowo konferencyjne dla nawet kilkuset uczestników jednocześnie. Z wygodnymi siedzeniami, mównicą, projektorem i ekranem multimedialnym, systemem nagłaśniającym, stolikami roboczymi, klimatyzacją, szybko działającymi zasłonami… i czego tam jeszcze klienci sobie nie zażyczą. A kto bardzo chce wiedzieć, jakich rzeczy po obiektach konferencyjnych mogą oczekiwać goście, niech zajrzy na https://konferencje.net.pl/ i przejrzy aktualne oferty albo poczyta tematyczne artykuły.

Na koniec przybliżenia Juraty pod kątem konferencji warto napomknąć, że dla niektórych jeszcze ważniejsze niż profesjonalne wypełnianie obowiązków na wyjazdach służbowych są okazje do zwolnienia hamulców i ostrego zabawienia się. Patrz: stereotypowy wyjazd integracyjny. I jeśli komuś chodzi o takie konferencje Kraków prawdopodobnie będzie najlepszym wyborem. Stolicy małopolski nie sposób zarzucić braku życia nocnego, tak jak to bywa w Juracie poza sezonem.

Dodano: 2017-09-21 12:35:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz