Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Juraty do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Juraty, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Juracie bez wątpienia potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:59:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 14:01

W naszym pensjonacie korzystamy z NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Fajne są tak liczne funkcje dodatkowe, przede wszystkim szybkie rozliczenia, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodawane są błyskawicznie, więc wszystko odbywa się naprawdę sprawnie.

Bałtyk Resort
30.11.2015 14:02

Nam bardzo odpowiada! Uzywamy u siebie już pewien czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów jakich używaliśmy. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma wiele przydatnych funkcji i opcję rezerwacji online, z której też postanowiliśmy korzystać. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz